Swojskie smaki – Tacki

Matias w oleju z cebulką_DSC4887

Matias w oleju z cebulką i pieprzem

tacka 1 kg lub 0,5 kg
Wykwintne połączenie mieszanki pieprzu z solonym filetem śledziowym, skomponowane ze słodyczą marchewki. Eleganckie i smakowite danie na każdą okazję.

Matias z suszonymi pomidorami_DSC4922

Matias z suszonymi pomidorami

tacka 1 kg lub 0,5 kg
Wspaniałe i niepowtarzalne suszone pomidory z Włoch, ze słonawo-słodkim posmakiem Basenu Morza Śródziemnego, połączone z solonym filetem śledziowym i dodatkowo przyprawione pietruszką, wspaniale komponują się z ciepłą bagietką, z masełkiem czosnkowym. Rewelacyjna przekąska zarówno na obiad jak i na wykwintną kolację przy lampce wina.

Matias z żurawiną_DSC4928

Matias z żurawiną

tacka 1 kg lub 0,5 kg
Połączenie smaku solonych filetów śledziowych z cebulką i słodko-kwaśną żurawiną, pieści podniebienie i jednocześnie dostarcza witamin. Pięknie podane danie, stanowić będzie atrakcję zarówno świątecznego stołu jak również urozmaici codzienny obiad.

Matias korzenny_DSC4897

Matias korzenny

tacka 1 kg lub 0,5 kg
Korzenny smak fileta śledziowego, w którym przebija się nutka cynamonu na zmianę z innymi smakami orientu pozwoli przenieść się w odległe regiony naszego globu. Orientalna inspiracja stanowi świetną odpowiedź dla osób znudzonych typowym smakiem solonej ryby.

Matias a'la łosoś_DSC4915

Matias a’la łosoś

tacka 1 kg lub 0,5 kg
Zaskakujący kolor, bardzo słonego fileta śledziowego, może stanowić ciekawostkę na stole, szczególnie na przyjęciach rodzinnych lub eventach. Bardzo słony smak doskonale pasuje do mocniejszych napojów.

Śledź po wiejsku_DSC4891

Śledź po wiejsku

tacka 1 kg lub 0,5 kg
Rozpływający się w ustach delikatny marynowany śledź, bardzo tradycyjnie podany z cebulką w oleju -idealny do ugotowanych, pachnących ziemniaków z koperkiem. Delicje!!!

Firma P.P.H. „Herring” powstała w 1992 roku. Jesteśmy zakładem przetwórstwa rybnego, znajdującym się w miejscowości Wielka Nieszawka (około 10 km od centrum Torunia).

Surowiec do produkcji stanowią w głównej mierze, bezpośrednio importowane przez nas z Norwegii filety i płaty śledziowe. Część surowca jest także sprowadzana z Islandii oraz Holandii. Jesteśmy firmą nowoczesną, rozwijającą się, inwestującą w nowoczesną produkcję. Polecamy nasze wyroby tworzone według tradycyjnych receptur. Smacznego!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!